Klient Biznesowy

Symulator
Lotu

Symulator
jazdy

Twój
symulator

ETC-PZL Aerospace Industries specjalizuje się w projektowaniu i budowie urządzeń treningowych oraz symulatorów. Ponad 30-letnie doświadczenie oraz realizacja innowacyjnych projektów w zakresie symulacji pozwala firmie dostarczać unikatowe rozwiązania wykorzystywane w działalności biznesowej naszych klientów.

Jesteśmy pionierem w dziedzinie wirtualnej rzeczywistości. Wierzymy w korzyści płynące z wykorzystania symulacji w procesach szkoleniowych oraz możliwości jej zastosowania w wielu gałęziach gospodarki.

Potencjalny obszar wykorzystania symulatorów jest bardzo szeroki. Nasze symulatory są z powodzeniem stosowane w ośrodkach szkoleniowych pilotów oraz nauki jazdy. Mogą też być stosowane do szkolenia operatorów maszyn rolniczych, dźwigów i różnego rodzaju instalacji, a także w branży rozrywkowej i na wielu innych polach. Sprawdzają się wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba usprawnienia i poprawy efektywności procesu szkolenia i treningu w celach zawodowych lub rekreacyjnych, jak również tam, gdzie wirtualne prototypowanie może usprawnić i zwiększyć poziom jakości projektowania produktów i procesów.

Zastosowanie symulatorów wpływa na uzyskanie znacznych oszczędności. Stwarza możliwość trenowania i/lub doświadczania ekstremalnych sytuacji w bezpiecznych warunkach. Wykorzystanie wirtualnej rzeczywistości w prowadzonej działalności biznesowej znacząco wpływa na wzrost atrakcyjności oferty klienta, wzmacniając pozycję konkurencyjną na rynku.

Podstawą współpracy pomiędzy naszym klientem a nami jest zrozumienie potrzeb, oczekiwań i wyzwań stojących przed klientem. Proponujemy skuteczne rozwiązania odpowiadające na indywidualne potrzeby naszych partnerów. Oferujemy kompleksową obsługę, otaczając opieką klienta na każdym etapie współpracy i cyklu życia naszych produktów, jednocześnie dążąc do optymalizacji kosztów związanych z utrzymaniem i eksploatacją naszych rozwiązań (LCC – Life Cycle Cost; TCO – Total Cost of Ownership).

Sprawdź, jak nasze symulatory mogą wesprzeć Twój biznes!

Symulatory
lotnicze

Symulatory lotnicze służą do prowadzenia szkolenia i treningu pilotów w symulowanych warunkach odzwierciedlających rzeczywisty lot. Bazują na zaawansowanych technologiach mechatronicznych, informatycznych i wirtualnej rzeczywistości. Symulatory lotnicze odwzorowują zachowanie statku powietrznego w określonych sytuacjach, warunkach czy scenariuszach oraz uważane są za niezastąpioną i bezpieczną metodę edukacji pilotów.

ETC-PZL Aerospace Industries specjalizuje się w tworzeniu symulatorów lotniczych wykorzystywanych przez ośrodki szkolenia pilotów i producentów samolotów z uwzględnieniem wytycznych JAR-FSTD.

Nasze rozwiązania pozwalają znakomicie poprawić jakość szkolenia oraz rozszerzyć jego zakres o dodatkowe możliwości. Stwarzają realistyczne środowisko pracy i możliwość uczenia się na błędach, eliminując przy tym zagrożenia dla człowieka. Umożliwiają lepsze przygotowanie pilotów do pracy, wpływając jednocześnie na obniżenie ryzyka i kosztów związanych z procesem szkoleniowym.

ETC-PZL Aerospace Industries jest ekspertem w opracowywaniu rozwiązań, które odpowiadają na indywidualne wyzwania stojące przed klientem. Jeśli chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób nasze symulatory mogą wesprzeć Twój biznes, napisz do nas. Nasi specjaliści skontaktują się z Tobą, aby omówić potrzeby i zaproponować najbardziej efektywne rozwiązanie.

Symulator
Jazdy

Symulatory jazdy służą do prowadzenia treningu kierowców w symulowanych warunkach odzwierciedlających rzeczywistość. Bazują na zaawansowanych technologiach mechatronicznych, informatycznych i wirtualnej rzeczywistości. Symulatory jazdy odwzorowują zachowanie pojazdu w określonych sytuacjach, warunkach oraz scenariuszach i są uważane za niezastąpioną i bezpieczną metodę edukacji kierowców.

ETC-PZL Aerospace Industries specjalizuje się w tworzeniu symulatorów jazdy wykorzystywanych przez ośrodki nauki jazdy, ośrodki kwalifikacji zawodowej kierowców, a także do badań psychofizycznych oraz psychotechnicznych. W odpowiedzi na indywidualne potrzeby klienta projektujemy symulatory o różnym poziomie skomplikowania przy uwzględnieniu przepisów prawa obowiązujących w kraju klienta.

Nasze rozwiązania pozwalają znacząco zwiększyć jakość szkolenia oraz rozszerzyć jego zakres o dodatkowe możliwości (np. symulacja jazdy pojazdami uprzywilejowanymi). Stwarzają realistyczne środowisko pracy i możliwość uczenia się na błędach, eliminując przy tym zagrożenia dla człowieka. Umożliwiają podniesienie poziomu bezpieczeństwa ruchu drogowego,  lepsze przygotowanie kierowców do pracy, jak również usprawnienie procesu selekcji i weryfikacji kandydatów. Zastosowanie symulatorów w działalności klienta wpływa jednocześnie na obniżenie ryzyka i sumarycznych kosztów związanych z prowadzeniem biznesu.

ETC-PZL Aerospace Industries jest ekspertem w opracowywaniu rozwiązań, które odpowiadają na indywidualne wyzwania stojące przed klientem. Jeśli chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób nasze symulatory mogą wesprzeć Twój biznes, napisz do nas. Nasi specjaliści skontaktują się z Tobą, aby omówić potrzeby i zaproponować najbardziej efektywne rozwiązanie. Zapraszamy do kontaktu!

Twój
Symulator

W ETC-PZL Aerospace Industries projektujemy urządzenia treningowe oraz symulatory w odpowiedzi na indywidualne potrzeby klienta. Zastosowanie tego typu urządzeń w znacznym stopniu przyczynia się do wzrostu atrakcyjności oferty klienta, jak również optymalizacji kosztów prowadzonej działalności.

Możliwości ETC-PZL Aerospace Industries wykraczają poza obszar symulatorów lotniczych i jazdy. Nasze rozwiązania oparte na technologiach mechatronicznych, informatycznych i wirtualnej rzeczywistości mogą być z powodzeniem stosowane wszędzie tam, gdzie pojawia się potrzeba szkoleniowa, czy też potrzeba symulacji procesu i/lub produktu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób symulacja może wesprzeć Twój biznes, napisz do nas. Nasi specjaliści skontaktują się z Tobą, aby omówić potrzeby i wyzwania jakie stoją przed rozwojem Twojego biznesu. Na tej podstawie zaproponujemy najbardziej efektywne rozwiązanie.